X
تبلیغات
رایتل

خرید فرش ماشینی سالم و فرش معیوب

سه‌شنبه 17 بهمن 1396

فرش ماشینی سالم و معیوب

در بسیاری از فرش های معیوب به دلیل استفاده از ماشین آلات قدیمی که کیفیت خود را از دست داده اند سیلندر ممکن است به ازای یکبار چرخش چندین مرتبه بچرخد و نقشه پیش نرود و در این موقع معمولا همان طرح تکرار می شود که با کمی دقت روی گل فرش ها قابل مشاهده است.

نکته دوم: اگر خواهان خرید فرش با کیفیت هستید سعی کنید فرشی بخرید که نخ آن هیت ست شده باشد.

چون ازکیفیت بسیار بالایی برخوردار است و بسیار کمتر از نخ های معمولی پرز می دهد همچنین زیر دست فرش یکنواخت یکسان و نرم به نظر میرسد.

نکته سوم: ابعاد فرش (طول و عرض فرش) باید استاندارد باشد و اختلاف تا 5% بیشتر یا کمتر نباشد.

مثلا فرش دوازده متری که سه در چهار متر است اگر در طول چهار متر پنج سانت کمتر یا بیشتر باشد (در چهار صد سانتی متر اختلاف پنج سانت طبیعی است) استاندارد می باشد.

نکته چهارم: ارتفاع خاب فرش باید استاندارد باشد که معمولا 9 میلیمتر به اضافه یا منهای یک میلی متر میباشد.

نکته پنجم: جای تیغ زدگی روی فرش نباشد به اصطلاح فرش کچله نشده باشد . پارگی یا سوراخی وصله روی فرش نباشد.

بعد از کنترل کیفیت فرش توسط مهندس و کارشناسان کنترل کیفیت فرش بعد تایید نهایی هولوگرام و برچسب بر پشت چسب زده و در نایلون مخصوص فرش بسته بندی و به انبار منتقل می شود. تا فرشی بدون ایراد در اختیار مشتریان قرار گیرد.

در این بین فرش ماشینی مشهد – فرش مشهد ، فرش نگین مشهد ، فرش زمرد مشهد – می تواند نمونه عالی از فرش ماشینی با کیفیت باشد.

فروشگاه اینترنتی فرش مشهد بست بافت با چنین اطلاعات کامل و دقیقی توسط کارشناسان خبره خود فرش هایی درجه یک از بین هزاران فرش تولیدی به مشتریان خود عرضه می دارد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.