X
تبلیغات
رایتل

فرش دستبافت و فرش ماشینی

راهنمای پهن کردن فرش مشهد ماشینی بخش دوم

راهنمای پهن کردن فرش ماشینی فرش مشهد

نکته ای که گاها مورد توجه قرار نمیگیرد نحوه پهن کردن فرش بر روی کف اتاق ها و پذیرایی می باشد. ما در این مقاله سعی داریم که مجموعه نکاتی – ده نکته در نحوه پهن کردن فرش مشهد بخش دوم – که برای پهن کردن فرش و دکوراسیون منزل و مبلمان مورد توجه قرار گیرد را بررسی کنیم.


از تخت خواب پایین میایید حتما پایتان بر روی فرش قرار گیرد

برای اینکه تخت و اتاق خواب بسیار شیک تر به نظر برسند بهتر است فرشی برای آن انتخاب کنید که از اطراف حدود 30 تا 50 سانتی متر بزرگ تر از اندزه تخت باشد.

البته میتوایند بسته به سلیقه خودتان اندازه فرش را بزرگتر از مقدار 50 سانتی متر هم در نظر بگیرید ولی کمتر از مقدار 30 سانتی متر توصیه نمی شود.

فرش زیر ناهارخوری حدود 60 سانتی متر از دو طرف بزرگ تر باشد

فرشی برای زیر میز ناهارخوری انتخاب کنید که از عرض میز و صندلی ها بزرگ تر باشد و از هر طرف دست کم 60 سانتی متر بیرون بزند. به این ترتیب، حتی وقتی صندلی عقب کشیده می شود نیز همه پایه های صندلی ها روی فرش قرار دارند، برای فرش زیر میز نهار خوری دیدن فرش های زیبای فرش نگین مشهد را از دست ندهید.

برای خرید فرش میتوانید به فروشگاه اینترنتی فرش مشهد - فرش مشهد ، فرش نگین مشهد ، فرش زمرد مشهد - بست بافت مراجعه کنید.

هنگام خرید فرش و انتخاب فرش برای منزلتان می توانید به جای یک فرش بزرگ از چندین قالیچه کوچک در کنار هم استفاده کنید. که البته به فضا و ابعاد منزلتان دارد.

این نکته با توجه به سلایق گوناگون میتواند مورد نظر قرار بگیرد اما در نهایت نمای زیباتری نیز به فضا می بخشد و می توان چیدمان زیباتری برای اتاق نشیمن داشت.

در نهایت این شما و سلیقه مشورتی با خانواده است که حرف آخر را میزند.

زیبایی باید مورد پسند شم واقع شود، بنابراین میتوانید با توجه به نکات گفته شده شما خودتان نکات دیگری نیز بدان بیفزایید و یا روش خاص خود را بکار گیرید.

با تشکر از وبسایت فروشگاه اینترنتی تخصصی فرش بست بافت

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)