X
تبلیغات
رایتل

فرش دستبافت و فرش ماشینی

راهنمای پهن کرده فرش مشهد بخش یک

,

راهنمای پهن کردن فرش مشهد بخش یک

نکته ای که گاها مورد توجه قرار نمیگیرد نحوه پهن کردن فرش بر روی کف اتاق ها و پذیرایی می باشد. ما در این مقاله سعی داریم که مجموعه نکاتی - ده نکته در پهن کردن فرش مشهد - که برای پهن کردن فرش و دکوراسیون منزل و مبلمان مورد توجه قرار گیرد را بررسی کنیم.


مبلمان منزل به گونه ای روی فرش قرار میگیرد که پایه های جلوی مبل روی فرش و پایه های عقب روی زمین هستند. رعایت این نکته ظرافت خاصی به دکوراسیون منزلتان می بخشد و بنا به سلیقه خودتان میتوانید فاصله بین مبلمان و پایه ها را به دلخواره تنظیم کنید.

همه پایه های مبل بر روی فرش

برای فضاهایی که نسبتا بزرگ هستند بسته به سلیقه خودتان میتوانید تمام پایه های مبل را روی فرش قرار دهید و نیازی به گذاشتن دو پایه بر روی فرش نیست. که البته اندازه فرش و کف پوش هم حائز اهمیت می باشد.

مبلمان و قالیچه فرش کناره

اگر به استفاده از قالیچه های کوچک با طرح های بولد تمایل دارید، بهتر است صندلی یا مبلمان را در اطراف قالیچه و کناره ها ( فرش شکل بیضی یا دایره ای ) بچینید و هیچ کدام از پایه های آنها روی فرش مشهد نباشد.

این کار باعث می شود تا قالیچه و کناره ها ( فرش شکل بیضی یا دایره ای ) بیشتر خودنمایی کند.

فاصله فرش از لبه دیوار 45 سانتی متر

برای منازلی که فضای بیشتری در اختیار دارند، فرش یا قالیچه را طوری در اتاق پهن کنید که از اطراف دست کم 45 تا 50 سانتی متر با دیوار فاصله داشته باشد.

با تشکر از فروشگاه اینترنتی فرش مشهد بست بافت. برای دیدن فرش های مشهد ، فرش مشهد ، فرش نگین مشهد و فرش زمرد مشهد و اطلاع از قیمت فرش مشهد به فروشگاه سایت مراجعه کنید.

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)