X
تبلیغات
رایتل

نکات مهم در خرید فرش ماشینی

دوشنبه 6 آذر 1396

نکات مهم در خرید فرش ماشینی

 

نکات مهم در خرید فرش ماشینی

تشخیص فرش مشهد اصلی در میان برندهای فرش ماشینی ایرانی

بعد از انتخاب اینکه فرش چند شانه خوب است ؟ بهترین تراکم فرش چیست ؟ فرق فرش 700 شانه با 1000 شانه چی هست ؟ یا بهترین مارک فرش ماشینی کدام است ؟

برای بسیاری از خریداران این موضوع بسیار حائز اهمیت است که چگونه فرش مشهد اصل را از بقیه برندهای تقلبی فرش مشهد تشخیص دهند.

ما در فروشگاه اینترنتی فرش مشهد در بست بافت به عنوان بهترین مکان برای خرید فرش ماشینی به این موضوع پرداخته ایم.

فرش ماشینی خوب چیه؟

اسم فرش

همیشه در هنگام خرید و یا دریافت محصول دقت کنید که فرش مشهد دارای سه زیر مجموعه می باشد و اسامی آنها مطابق اسامی زیر می باشد:

فرش نگین مشهد

فرش مشهد

فرش زمرد مشهد

نکته: اسامی بالا بدون هیچ پسوند یا پیشوند می باشند.

متاسفانه گاها دیده شده که از اسامی مجموعه فرش مشهد سواستفاده می شود و افراد سودجو در بازار فرش با استفاده از پیشوند و پسوند اقدام به فروش اجناس با کیفیت پایین می کنند. برای مثال (فرش نگین … مشهد، یا فرش مشهد …)

لوگوی فرش

لوگوی(نشان) مجموعه فرش مشهد در زیر آورده شده است.

لوگوی فرش نگین مشهد

فرش نگین مشهد

لوگوی فرش مشهد

فرش مشهد

لوگوی فرش زمرد مشهد

فرش زمرد مشهد

برچسپ محصولات مجموعه فرش مشهد

هر کدام از محصولات فرش مشهد (نگین مشهد، زمرد مشهد، فرش مشهد) دارای برچسپ حاوی اطلاعات محصول بعلاوه هولوگرام اصلی می باشند.

دقت شود که برچسب های اطلاعات بر روی فرش حتما با لوگوی مجموعه فرش مشهد، درجه کیفی فرش و با هولوگرام باشد. در زیر نمونه های برچسب اطلاعات هر یک از سه کارخانه مجموعه فرش مشهد آورده شده است.

برگه اطلاعات فرش نگین مشهد

برگه اطلاعات فرش نگین مشهد

برگه اطلاعات فرش مشهد

برگه اطلاعات فرش مشهد

برگه اطلاعات فرش زمرد مشهد

برگه اطلاعات فرش زمرد مشهد

نکات مهم دیگر در زمینه برگه اطلاعات:

وجود آدرس کارخانه فرش بافی در مشهد

حتما جنس برگه اطلاعات کاغذی است، (بسیاری از برندهای تقلبی فرش مشهد جنس برگه اطلاعات آنها پارچه ای می باشد.)

نمونه برگه تقلبی اطلاعات فرش:

نمونه برگه تقلبی اطلاعات فرش

در برگه اطلاعات تقلبی فرش فوق، دقت کنید که اسم فارسی فرش نگین مشهد درست نوشته شده است، اما در اسم لاتین فرش Kimia به اسم Negin اضافه شده است و در آخر هم Co اضافه شده است. در لوگوی فرش هم نهایت تقلب کاری انجام شده است. همچنین جنس برگه اطلاعات تقلبی پارچه ای است. چنین وضعیت اسفبار تقلب حرفه ای در بازار فرش ایران متاسفانه سبب سلب اعتماد و سخت شدن انتخاب برای مشتریان فرش گردیده است. ما سعی داریم بهترین مشاوره ها را در اختیار دوستان عزیز بست بافت قرار دهیم.

 

حاشیه فرش مجموعه فرش مشهد

حاشیه مجموعه فرش مشهد دارای اسم کارخانه تولید فرش (فرش مشهد، فرش نگین مشهد، فرش زمرد مشهد)، علامت استاندارد فرش (در فرش مشهد هنوز حک کردن علامت استاندارد در حاشیه پشت فرش در نظر گرفته نشده است) ، لوگوی کارخانه، اسم لاتین فرش ( Zomorod Mashad Carpet, Negin Carpet, MASHAD CARPET ) می باشد.

حاشیه فرش نگین مشهد ( Negin Carpet )

حاشیه فرش نگین مشهد

حاشیه فرش مشهد ( MASHAD CARPET )

حاشیه فرش مشهد

نکته: در فرش مشهد هنوز حک کردن علامت استاندارد در حاشیه پشت فرش در نظر گرفته نشده است.

 

حاشیه فرش زمرد مشهد ( Zomorod Mashad Carpet )

حاشیه فرش زمرد مشهد

تیم فنی ما در بست بافت با رعایت کلیه نکات فوق و بسیاری دیگر از نکات فنی همواره بهترین ها را برای مشتریان خود فراهم می کند ( فرش ماشینی اصل درجه یک ). خرید در بست بافت را با خیال راحت انجام دهید و اصالت فرش ها را زیر قدم هایتان احساس کنید.

 

در روزهای آتی با مطالب زیر با بست بافت باشید؛ مشخصات یک فرش ماشینی خوب ،  چگونه فرش ماشینی انتخاب کنیم ، تراکم فرش ماشینی ، برای خرید فرش چه نکاتی توجه کنیم ، قیمت فرش های ماشینی ایرانی ، بهترین فرش ماشینی کاشان و …

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.